We've updated our Terms of Use. You can review the changes here.

Apokrifi

by Bērnības milicija

/
  • Streaming + Download

    Includes unlimited streaming via the free Bandcamp app, plus high-quality download in MP3, FLAC and more.
    Purchasable with gift card

      €7 EUR  or more

     

1.
Dusēšu prīmulas ziedam pie krūts, Kamenes medu kur sūc. Krēslas ratos nakts sikspārni jūdz, Pūces bērns vakaram bēdas sūdz, Vasara mani ciemoties lūdz. Priecīga, priecīga dzīve būs man Pazarēs, ziedu zvani kur skan, Dusēšu prīmulas ziedam pie krūts
2.
Krāsainas kastītes, pīkstošas bumbiņas, pūkaini kaķīši un tualetes ūdens. Mēs atņirdzam zobus, kaut esam drošībā, šeit neviens nevienu neatmaskos, jo visi zin', ka vislielākais protests ir samierināšanās, jo plastmasas paradīze arī ir paradīze. Saliekamais mājīgums, šī garlaicīgā laime, atkārtoti lietojama piedošana, un sintētiskais maigums ir maigāks par īstu, vismaz man tā šķiet, kaut īsto nepazīstu. Dzīve ir mūžīga nedēļas nogale, ja dzīvo bez spoguļa, dzīvo bez spoguļa. Tu esi laimīgs, tikai varbūt neesi par to informēts, - jo plastmasas paradīze ir un paliek paradīze. Esi laimīgs ar mums, esi laimīgs ar mums, vai arī nebūsi laimīgs nekad, nebūsi laimīgs nekad.
3.
Tētim ir jāatpūšas, tētim ir jāatpūšas - Kreisā acs tam Hirosima, labā - Nagasaki, Gaiss kā ciklons B, un uzvalks pašūts no vainas. Tētim ir jāatpūšas, tētim ir jāatpūšas, Tētim ir jāatpūšas, tētim ir jāatpūšas. Mammu, mammu, uzmanies, ja tētis neatpūtīsies, Mammu, mammu, uzmanies, ja tētis neatpūtīsies, Mammu, mammu, uzmanies, ja tētis neatpūtīsies, Mammu, mammu, uzmanies, ja tētis neatpūtīsies! Viņam debesis jau noriet, kā silts kaķis pieglaužas melna nelaime, Viņam mērķis ir skaidrs, bet jēga vairs nē - tētim jāatpūšas. Tētim jāatpūšas, vai notiks kas slikts, Vai notiks kas slikts, Vai notiks kas slikts, Jo labam būt ir grūti, Labam būt ir grūti - Tētim jāatpūšas.
4.
Nespēju šovakar aizmigt - istaba griežas dervišu muļķa dejā, Nemierīgs paklājs noreibis sten, gleznas sienā nagliņas dzen... Arlabunakti, istaba, es gulēt iešu viens, Es pagriežu tev muguru, es esmu viens. Arlabunakti, istaba, es gulēt iešu viens, Es pagriežu tev muguru, es esmu viens. Grāmatas plauktā tirgus drūzmā, klusuma vājprāta skaļumā, Un gulta, un gulta, un gulta, un gulta - To caurdūrusi pulksteņrādītāja bulta. Arlabunakti, istaba, es gulēt iešu viens, Es pagriežu tev muguru, es esmu viens. Arlabunakti, istaba, es gulēt iešu viens, Es pagriežu tev muguru, es esmu viens.
5.
Ja kāds objekts no vienas noslēgtas sistēmas cenšas ielauzties kādā citā noslēgtā sistēmā, kura šo objektu neatpazīst, vai arī šis objekts draud traucēt un izjaukt šīs sistēmas kārtību, stabilitāti un likumsakarības, tad šis objekts ir uzskatāms par ļaunu - tas ir ļauns. Tas ir ļaunums, tas ir ļaunums, tas ir ļaunums, tas ir ļaunums, tas ir ļauns. Lūst skrūves, un neglīti nobrakšķ zobrati, sistēma kliedz pēc motoreļļas uz mehānismiem, bet tie sastāv no svešķermeņiem - mums vajag aukstu ūdeni un tableti, jo šķiet, ka tu joprojām netici, ka ļaunums - tie esam mēs, ļaunums - tas esmu es. Ātri nesiet šurp ūdeni, un neaizmirstiet brīnumu tableti, jo ļaunums - tie esam mēs, es un tu...

credits

released December 31, 2021

Teksti/Lyrics by Juris Simanovičs, izņemot/except for "Ariela dziesma" (teksts/lyrics by: William Shakespeare, atdzejojusi/translated to Latvian by Erna Sprince)
Mūzika/Music by Bērnības milicija

Ieraksts/Recorded by Ģirts Laumanis/Hodila Records (1-5), Arturs Skujiņš-Meijiņš (3) in 2014
Mikss, māsters/Mixed and mastered by Ģirts Laumanis/Hodila Records (2015)
Dizains/Artwork by Ivars Veinbergs

Ierakstā piedalījās/Performed by Juris Simanovičs, Filips Derums, Aigars Valdmanis, Aiga Preimane, Monta Lūse (3), Niklāvs Lūsis (3), Ādams Sūna (3), Nils Sūna (3).

Paldies/Thanks to Montai Lūsei, Niklāvam Lūsim, Intai Rīgavai-Lūsei, Klintai Lau, Ādamam Sūnam, Nilam Sūnam, Līgai Šintai, Zanei Šintai, Artūram Skujiņam-Meijiņam, Ivaram Preimanim, Ivaram Veinbergam, Ģirtam Laumanim, Aigara ģimenei un labākajiem draugiem un Filipa Grīziņkalna kaimiņiem.

license

all rights reserved

tags

about

Bērnības milicija Riga, Latvia

contact / help

Contact Bērnības milicija

Streaming and
Download help

Redeem code

Report this album or account

If you like Bērnības milicija, you may also like: